Diving School Lietuva

PATIRTIS, TINKAMA METODIKA, KANTRYBĖ! 

Atvirų vandenų naras

 

SSI “Open Water Diver” kursai - tai pats populiariausias 32 valandų naro kursas. Šio kurso metu Jūs įgysite nardymo pagrindus, daug sužinosite apie nardymo įrangą. Sėkmingai išlaikę egzaminus, gausite SSI “Open Water Diver” sertifikatą, kuris galioja visame pasaulyje. Reikalavimai:1. Būti ne jaunesniam, kaip 15 metų amžiaus2. Būti sveikam3. Mokėti plaukti4. Vaikams nuo 10 iki 14 metų taip pat galime pasiūlyti nardymo kursą “Junior Open Water Diver”, kuris iš esmės yra toks pat, kaip ir “Open Water Diver”, tik “Junior Open Water Diver” narams maksimalus gylis yra ribojamas iki 12 metrų.      “Open Water Diver” kursas susideda iš 3 - jų dalių:    

1. Teoriniai užsiėmimai. Nebijokite - ši dalis nėra sunki. Mūsų instruktoriai naudojasi naujausia mokymosi medžiaga (“Open Water Diver” vadovėlis, video medžiaga, arba CD-ROM). Paprastai grupę sudaro ne daugiau 4-5 žmonių, tuo mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų studentai kuo geriau įsisavintų kursą. Užsiėmimus lengva pritaikyti prie Jūsų dienotvarkės. Jų metu išmoktą medžiagą vėliau pritaikysite realioms nardymo sąlygoms. 

2. Užsiėmimai baseine. Jie gali vykti savaitgalį arba darbo dienomis, priklausomai nuo Jūsų dienotvarkės. Čia ir bus įgyti Jūsų pirmieji povandeniniai įgūdžiai, kuriuos vėliau tobulinsite ežere ir, galbūt, tolesniuose nardymo kursuose, pvz. “Advanced Open Water Diver”. Padedant instruktoriui, 5 užsiėmimų baseine metu išmoksite po vandeniu nusiimti kaukę, kvėpuoti iš savo “buddy” (“buddy” narų kalba reiškia Jūsų draugą, su kuriuo nardote) kvėpavimo reguliatoriaus, tinkamai pasirinkti svorius. Tinkamai įsisavinę pratimus, vandenyje pradėsite jaustis kaip žuvis.   

3. Užsiėmimai ežere. Ežere nardoma savaitgalį arba darbo dienomis - atsižvelgiant į Jūsų dienotvarkę. Tam, kad sėkmingai užbaigtumėte kursą, reikės atlikti 4 nėrimus ežere. Čia įtvirtinsite baseine įgytus įgūdžius, pakartodami tuos pačius pratimus.     Užsiėmimų baseine ir ežere metu naudositės mūsų nardymo įranga (oro balionais, reguliatoriais, BCD, svoriais, hidrokostiumais ir kt.).     Būdamas SSI “Open Water Diver”, galėsite kartu su savo “buddy” nardyti savarankiškai. Šio lygio narams maksimalus nardymo gylis - 18m.

­