Diving School Lietuva

ssi_logo_dive_center_rgb

PATIRTIS, TINKAMA METODIKA, KANTRYBĖ! 

pngs

Tarptautiniai nardymo kursai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

­

snr
snorkel
discovery
owd
aa
sd
advanced
https://www.divessi.com/dive_pro_ratings
https://www.divessi.com/dive_pro_ratings
md


SSI Diving School Lietuva teikia šias paslaugas: 


-    tarptautiniai SSI nardymo kursai: atvirų vandenų (Open Water Diver). Trukmė – 32 val. Kursas sudarytas iš teorinės medžiagos, praktikos baseine ir nėrimų atviruose vandenyse iki 18 m gylio. Specialūs mokymai, suteikiantys galimybę įgyti specializaciją ir gauti Advanced Open Water Diver kvalifikaciją. Šis kursas skirtas turintiems Open Water Diver sertifikatą. 


-    nardymo terapija – tikras susitikimas su savimi. Tai – brandaus žmogaus poreikis, neretai kylantis iš autentiško apsisprendimo suvokti savo jausmus tokius, kokie jie yra, be prisidengimo aplinkybėmis, savęs kaltinimo ar kaltų ieškojimo, be žvalgymosi į Kitus, pamirštant save. Nardymo terapija – procesas, kurio metu išoriniai kasdienybės dirgikliai nebetenka prasmės, nes paniręs po vandeniu, žmogus susitinka pats save tokioje aplinkoje, kuri leidžia įsisamoninti, kas su juo vyksta „čia ir dabar“. Susitikimas su savo priklausomybėmis, baimėmis, nerimu, negatyviomis būsenomis, frustruojančiomis situacijomis tampa asmeniškai reikšmingu patyrimu, vedančiu į Pokyčius. Asmeninė odisėja prasideda jau šį sezoną! 


-    pažintiniai nėrimai – būdas atrasti povandeninį pasaulį ir nugalėti baimes! Trukmė – 1,5 – 2 val. Šis nėrimas vyksta nuolat prižiūrint instruktoriui, po vandeniu pažintinio nėrimo metu yra tik klientas ir instruktorius. Galite įsigyti dovanų kuponų. 


-    nardymo įrangos pardavimai ir nuoma, konsultacijos įvairiais su nardymu susijusiais klausimais. 


-    povandeniniai darbai (objektų apžiūrėjimas, iškėlimas, tvarkymas). 


-    narų balionų pildymas. 


-    pramoginis pasiplaukiojimas 17 vietų motoriniu katamaranu. 


-    nėrimo iš laivo paslauga.